KONTAKTY

Stuhy, s.r.o.
Bellova Ves 71
930 52 Bellova Ves
tel: +421908 269 988
info@vasestuhy.sk
FacebookNOVINKY

arr313.12.2016Milí zákazníci, pred sviatkami sme ešte posledný krát doplnili vianočné zásoby + zopár noviniek.... arr303.10.2016Doplnili sme na sklad viaceré vypredané stuhy českej výroby Dobruška :)... arr3Nájdete nás aj na facebooku!Milí návštevníci, majte po ruke info o všetkých novinkách, ktoré sa u nás objavia a navštívte nás na...

» Doručenie a platba
Doručenie a platba

 

Odosielanie objednaného tovaru realizujeme spravidla v čo najkratšom čase, najneskôr však do 3 pracovných dní od pripísania Vašej platby na náš účet, prípadne od potvrdenia Vašej objednávky pri platbe na dobierku.

Tovar zasielame vrámci SR a ČR.

Zasielanie tovaru do iných krajín po vzájomnej dohode - pošlite nám správu na adresu info@vasestuhy.sk.

For international shipping, please, send message to info@vasestuhy.sk

 

Možnosti doručenia (ak sa nedohodneme inak):

SR objednávky:

- objednávka do 30 eur vrátane:

a) Slovenská pošta doporučene 1.tr. - 1,90 eur,

b) poštový kuriér - 3,90 eur (doručenie trvá 2 pracovné dni),

- objednávky nad 30 eur:

a) Slovenská pošta doporučene 1.tr. - 0,00 eur,

b) poštový kuriér - 1,90 eur (doručenie trvá 2 pracovné dni). 

 

ČR objednávky:

Slovenská pošta 4,30 eur.

O odoslaní tovaru Vás budeme informovať e-mailom v deň, kedy bude zásielka podaná na pošte. Doba dodania zásielky sa pohybuje v rozmedzí jedného až troch pracovných dní od odoslania zásielky; pre zásielky odoslané do ČR je to 3 - 4 pracovné dni. Ak Vám najneskôr do troch pracovných dní (SR) alebo 5 pracovných dní (ČR) nebude zásielka doručená, prosíme Vás, čo najskôr nás kontaktujte na adrese info@vasestuhy.sk.

 

Spôsob platby

1. Platba prostredníctvom platobnej brány

-  online bankový prevod - zo zoznamu je potrebné vybrať si Vašu banku, následne Vás systém automaticky presmeruje do Vášho internet bankingu. Po prihlásení sa Vám zobrazí už vyplnený príkaz na úhradu, ktorý stačí potvrdiť a úhrada prebehne. 

-  platba platobnou kartou

 

Výhodou týchto spôsobov platby je, že sú úplne jednoduché, pohodlné a rýchle. Platby sú na náš účet pripísané v podstate ihneď. Nečakáte, kým Vám pošleme údaje pre úhradu a nemusíte čakať deň, dva na pripísanie platby na náš účet. Nič Vás to navyše nestojí - neplatíte žiaden poplatok navyše, ako je to pri dobierke a pani poštárku nemusíte čakať s hotovosťou v ruke, takže máte o starosť menej :) Na balíček budete čakať kratšie a ešte aj ušetríte.

 

2. Platba vopred - SR a ČR

Platbu vopred môžete zrealizovať buď prevodom alebo vkladom na náš účet, a to po potvrdení Vašej objednávky, vrámci ktorého obdržíte informácie potrebné pre úhradu, ako sú bankové spojenie, variabilný symbol a celkovú sumu k úhrade.

Bankové spojenie pre úhradu platby za tovar je:

Pre SR zákazníkov: 

Fio banka, a.s.

IBAN účtu SK8583300000002300471321, SWITFT kód FIOZSKBAXXX

Pre ČR zákazníkov:

Fio banka, a.s., číslo účtu 2300471321, kód banky 2010

 

Variabilný symbol - číslo Vašej objednávky, ktorú od nás obdržíte e-mailom, ktorý bude potvrdením Vašej objednávky.

Pre českých zákazníkov máme zriadený český účet vo Fio banke, pri prevode zadávajú sumu v CZK (sumu na úhradu v CZK uvádzame v potvrdení objednávky) a uskutočňujú akoby tuzemskú platbu (prevod je teda bez vysokých poplatkov za zahraničnú platbu).

O pripísaní platby na náš účet budete informovaní e-mailom. V prípade, ak platba za tovar nebude na náš účet pripísaná do 7 kalendárnych dní od potvrdenia Vašej objednávky, objednávka bude automaticky stornovaná a tovar ponúknutý opätovne na predaj.

 

3. Platba na dobierku (v hotovosti pri prebratí zásielky) - len SR

V prípade objednávky tovaru na dobierku účtujeme fixný poplatok za dobierku vo výške 0,70 eur.

Platbu za tovar uskutočníte v hotovosti pri preberaní zásielky od zamestnanca Slovenskej pošty, alebo na príslušnej pobočke Slovenskej pošty v prípade neskoršieho prebratia zásielky priamo na príslušnej pošte.

Ak ste v čase doručenia neboli zastihnutí na adrese doručenia, Vaša zásielka bude uložená na príslušnej pošte po dobu nasledujúcich 17 kalendárnych dní. V prípade, ak si v uvedenej lehote zásielku na pošte nepreberiete a tovar sa vráti späť na našu adresu, máme v zmysle §420 a §442 Občianského zákonníka právo na vymáhanie nákladov na prepravu a balné. Faktúra na úhradu poštovného a balného Vám bude doručená poštou.

 

4. Platba prostredníctvom služby PayPal - SR a ČR

 

Y2VhN