KONTAKTY

Stuhy, s.r.o.
Bellova Ves 71
930 52 Bellova Ves
tel: +421908 269 988
info@vasestuhy.sk
FacebookNOVINKY

arr313.12.2016Milí zákazníci, pred sviatkami sme ešte posledný krát doplnili vianočné zásoby + zopár noviniek.... arr303.10.2016Doplnili sme na sklad viaceré vypredané stuhy českej výroby Dobruška :)... arr3Nájdete nás aj na facebooku!Milí návštevníci, majte po ruke info o všetkých novinkách, ktoré sa u nás objavia a navštívte nás na...Milí zákazníci, vitajte v našom e-shope. Sme radi, že ste k nám zavítali. 

Ponúkame Vám už viac ako 850 rôznych stúh, ktoré máme skladom. Stálicami ponuky sú napr. jednofarebné atlasové (saténové stuhy), taftové stuhy, či bodkované atlasové stuhy. Sortiment zároveň stále rozširujeme tak, aby ste si našli u nás vždy niečo nové, no zároveň máme niektoré položky v ponuke už iba do vypredania zásob. Celú ponuku nájdete v menu na ľavej strane, stuhy sú prehľadne usporiadané do kategórií. Našu ponuku zároveň dopĺňajú špendlíky, flitre a ďalšia zaujímavá galantéria. 

Ak u nás hľadáte niečo kokrétne, môžete okrem prezerania kategórií využiť i vyhľadávanie podľa šírky a farby stuhy, alebo nám napíšte na info@vasestuhy.sk

Tešíme sa na Váš nákup a ďakujeme, že nás posúvate vpred! :)

Martin Brziak

www.VaseStuhy.sk

 

 

ZGY5MTEwYT